آگهی تاسیس شرکت

سوالات متداول
1- آگهی تاسیس شرکت های قدیمی از کدام سایت قابل مشاهده است؟ آگهی تاسیس شرکت های قدیمی از سایتی به نشانی ocr.rrk.ir قابل مشاهده است که توضیحات بیشتر در این خصوص در متن مقاله بیان شده است.
2- آگهی تاسیس شرکت های جدید از چه سایتی دریافت می شود؟ آگهی تاسیس شرکت های جدید یعنی از سال 1382 به بعد، در سایت rrk.ir قابل مشاهده می باشد که توضیحات بیشتر در این خصوص در متن مقاله بیان شده است.
3- چگونگی درج و پیگیری چاپ آگهی تاسیس شرکت در روزنامه رسمی به چه نحوی است؟ برای درج و پیگیری چاپ آگهی تاسیس شرکت در روزنامه رسمی در ابتدا لازم است که شخص در مرورگر خود آدرس سامانه روزنامه رسمی کشور را وارد نموده و پس از ورود به حساب کاربری، گزینه پرداخت هزینه آگهی را انتخاب کند که توضیحات بیشتر در این خصوص در متن مقاله بیان شده است.

برای مشاوره پیرامون آگهی تاسیس شرکت

برای مشاوره پیرامون آگهی تاسیس شرکت

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

اکبری 1402/08/24
نمونه آگهی تاسیس شرکت سهامی خاص رو میشه بزارید؟
پاسخ مشاور: باسلام. این نمونه در متن مقاله آمده است.
سعید 1402/08/20
سلام. من آگهی ثبت یه شرکت رو میخوام که در تاریخ ۱۳۸۲/۱۲/۱۹ با شناسه ملی 10102597082 ثبت شده ولی هرچه در سایت روزنامه رسمی جستجو کردم، پیدا نشد که نشد. ممکنه یه شرکتی اصلا آگهی ثبت نداشته باشه؟
پاسخ مشاور: با سلام. امکان این که شرکت آگهی ثبت نداشته باشد وجود ندارد.
نصرت 1402/08/16
چگونگی درج و پیگیری چاپ آگهی تاسیس شرکت در روزنامه رسمی چجوریه؟
پاسخ مشاور: باسلام. برای درج و پیگیری چاپ آگهی تاسیس شرکت در روزنامه رسمی در ابتدا لازم است که شخص در مرورگر خود آدرس سامانه روزنامه رسمی کشور را وارد نموده و پس از ورود به حساب کاربری، گزینه پرداخت هزینه آگهی را انتخاب کند که توضیحات بیشتر در این خصوص در متن مقاله بیان شده است.
علی 1402/08/03
تاسیس شرکت آگهی هم میخواد؟
پاسخ مشاور: با سلام. بله.
مهدی 1402/07/27
آگهی تاسیس شرکت های قدیمی رو از کجا ببینم؟
پاسخ مشاور: با سلام. شخاص می توانند با مراجعه به سایت روزنامه رسمی کشور به آگهی های تاسیس و ثبت تغییرات شرکت از آخرین تغییرات روز تا ده سال قبل یعنی از سال 1382 تا سال 1402دسترسی پیدا کنند، اما برای جستجو آگهی های قانونی از سال ۱۳۰۷ تا سال ۱۳۸۱ باید به نشانی ocr.rrk.ir مراجعه کنند.